Kvě 142017
 

V příloze níže zveřejňujeme podrobnější informace ohledně geodetického pochodu:

3. ročník geodetického pochodu Kolem Moravice do Moravice

  

  

Dovolujeme si vás oslovit, geodetky i geodety, mladé i zasloužilé, sportovce i amatéry. Pořadatelský tým Slezského spolku geodetů tento rok připravuje již 3. ročník turistického pochodu geodetů. Tato akce je pokračováním dřívějšího pochodu „Jdi do Háje“, který jsme v dobách, kdy naše děti byly malé, pořádali v takřka shodném složení. Snažíme se navázat na přátelskou atmosféru dřívějšího pochodu, jehož trasu jsme z důvodu zintenzivnění automobilového provozu přeložili do klidnějšího prostředí v okolí obce Moravice.

Termín letošního ročníku jsme stanovili na sobotu 10. června 2017. Doprava bude zajištěna autobusem z parkoviště u zimního stadionu v Opavě. Autobus do Moravice odjíždí v 8:00 hod. od zimního stadionu. Jede přes Hradec nad Moravicí, kde je možné nastoupit v 8:10 hod na autobusové zastávce u vlakového nádraží. Prezentace proběhne od 8:30 do 9:00 hod. v parku za moravickým kostelem. Letos jsme pro vás připravili tři trasy v délce 8 km, 10 km a 14 km. Pochod bude odstartován v 9:00 hod.. Trasa pochodu povede z moravického parku směrem na Životské Hory, přes Lhotku u Litultovic, dále cestami Selských lesů zpátky do Moravice na Hůrku. Na trase vás budou na kontrolách čekat pořadatelé s občerstvením a povzbuzujícím úsměvem. V cíli na Hůrce se občerstvíte tradičním gulášem, pobavíte se a pro děti budou připravené zábavnou formou hry.

Upozorňujeme, že za bezpečnost dětí odpovídá jejich dospělý doprovod.

Návrat do Opavy je zajištěn opět sjednaným autobusem, odjezd je stanoven přibližně na 16:00 hod. Kdo se opozdí, může jet individuálně autobusovou linkou v 16.38 hod. do Opavy, autobus jede přes Litultovice a v Opavě na Praskově ul. přijede v 17.25 hod.

Těšíme se na vaši účast.

Přihlášky, s uvedením jména a příjmení a s označením zda se jedná o dítě do 15-ti let nebo dospělou osobu zasílejte e-mailem na adresu: sasa.strohalmova@cuzk.cz.

Startovné pro dospělé bude 120,00 Kč, pro děti stejné jako minulý rok 50,00 Kč. Tak nezapomeňte, v sobotu 10. června 2017 nechoďte nakupovat do supermarketů, odložte chytré mobily, schovejte notebooky, iPady, iPhony a přijďte se vzájemně pobavit a lehce si zasportovat na 3. ročník pochodu geodetů Kolem Moravice do Moravice.

Za Slezský spolek geodetů:

Vilém Bojda, bojda@mikroarea.cz

Karel Gregor, karel.gregor@cuzk.cz

Anna Zemanová, anna.zemanova@cuzk.cz

Saša Štrohalmová, sasa.strohalmova@cuzk.cz

a další pořadatelé

2017_Pochod kolem Moravice

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.