Kvě 042022

Geodetický pochod Kolem Moravice do Moravice letos bude, ale předtím ještě máme možnost se zúčastnit podobné akce v Brušperku. Prostřednictvím spřátelených pořadatelů jsme byli, jako členové Slezského spolku geodetů, vybídnuti k účasti v turistickém pochodu Brušperská padesátka, jehož první ročník proběhl již v roce 1971. Po padesáti letech se zakládající pořadatelé rozhodli navázat na bývalou tradici, v minulých letech přerušenou. Trasy pochodu jsou na 10 km a 20 km. Symbolické startovné je stanoveno podle délky trasy na 10 Kč a 20 Kč. Občerstvení a kulturní program je zajištěn. Start je na brušperském náměstí v sobotu 21.května 2022 v 9.00 hod., registrace bude probíhat od 8.00 hod. Doprava do Brušperka je ve vlastní režii. Počet účastníků není omezen. Srdečně vás zveme.

Brušperská padesátka

Jedna reakce na “Brušperská padesátka – 21. května 2022”

1. You ought to be a part of a contest for one of the greatest sites online. I am going to recommend this website!

Zanechat komentář

(vyžadováno)