Kvě 042022

Geodetický pochod Kolem Moravice do Moravice letos bude, ale předtím ještě máme možnost se zúčastnit podobné akce v Brušperku. Prostřednictvím spřátelených pořadatelů jsme byli, jako členové Slezského spolku geodetů, vybídnuti k účasti v turistickém pochodu Brušperská padesátka, jehož první ročník proběhl již v roce 1971. Po padesáti letech se zakládající pořadatelé rozhodli navázat na bývalou tradici, v minulých letech přerušenou. Trasy pochodu jsou na 10 km a 20 km. Symbolické startovné je stanoveno podle délky trasy na 10 Kč a 20 Kč. Občerstvení a kulturní program je zajištěn. Start je na brušperském náměstí v sobotu 21.května 2022 v 9.00 hod., registrace bude probíhat od 8.00 hod. Doprava do Brušperka je ve vlastní režii. Počet účastníků není omezen. Srdečně vás zveme.

Brušperská padesátka

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.